Naše ambulance

Vašim dětem poskytujeme komplexní lékařskou péči včetně preventivních prohlídek, státních i nástavbových očkování, vystavujeme lékařské posudky pro ozdravné pobyty, lázně, řidičské průkazy, zprávy pro soud a další. 

O Vaše děti pečuje lékařka s atestací z Pediatrie I. stupně a s odbornou způsobilostí v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost, registrovaná homeopatka, se zkušenou a příjemnou sestřičkou s odbornou kvalifikací dětská sestra.   

Nacházíme se v samostatném traktu polikliniky v Ostravě-Zábřehu, přístup je bezbariérový. Součástí polikliniky je lékárna, základní odborné ambulance pro nástavbovou péči i pro děti- alergologie, ORL, ortopedie, kožní, oční ambulance, optika, rehabilitace dostupná 5 min. chůze / Centrum rehabilitace Zámeček/. 

Parkování je možné přímo na náměstí před poliklinikou. Objekt je dobře dostupný autobusem: 41, 48, 27, 31, 61, 77. 

Jsme dětská ambulance s tradicí místem i povoláním lékařky v rodině již po generace. Vážíme si oboru, celoživotní vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Na zdraví a spokojenosti v rodině nám záleží. 

 


Reference

K paní doktorce chodil syn od narození do svých tří let, pak jsme z důvodu stěhování změnili pediatra. Nicméně paní doktorka synovi vždy pomohla, byla velmi milá a ochotná. Snaží se nejdříve řešit problém méně agresivními prostředky, antibiotika vždy volila až v případě nutnosti. Oceňuji i možnost telefonické konzultace. Sestřička je rovněž velmi příjemná osoba, k dětem mají obě dámy velmi hezký a vnímavý přístup. Nikdy jsme neměli v této ordinaci žádný problém, mohu jen doporučit!!! 

Radka Zapletalová

Paní doktorka patři k nejvíce empatickým lékařům, se kterými jsem se za celý svůj život setkal. Navštěvoval jsem ji s maminkou od mého narození, i můj mladší bratr a musím konstatovat, že vždy dokázala odhadnout závažnost situace. V případě běžných onemocnění zbytečně nikdy pro nás nepředepisovala antibiotika a vždy se ukázalo, že její volba byla správná. Naopak vždy, když šlo o velmi závažné onemocnění, které vyžadovalo další vyšetření odborníkem nebo okamžitou hospitalizaci, dokázala tuto situaci okamžitě správně vyhodnotit a konala a zajistila vše potřebné při předání do péče dalších odborníků. Paní doktorka je vzácným příkladem toho, kdy lékař vnímá svého pacienta nikoli jako objekt okamžité choroby, ale snaží se pozorným a citlivým přístupem zjistit možné příčiny a pohlíží na pacienty celostně. Takovýto přístup velmi oceňuji. Nyni jsem již z péče paní doktorky z důvodu dosažení dospělosti vyřazen a bude pro mě velmi těžké najít podobně empatického lékaře.

Ondřej Beránek, 19 let

"Skvělá práce paní doktorky, moc mi pomohla. Je velmi ochotná a svou práci dělá na 100%. Všem doporučuji." 

Eliška